o mnie

 

Urodzona w 1978 r. w Lesznie. Ukończyłam Wydział Komunikacji Wizualnej Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu ( dyplom z grafiki i malarstwa ).

Obecnie kontynuuję pracę twórczą oddając się głównie malarstwu oraz okazjonalnie projektowaniu graficznemu. Najchętniej posługuję się farbami akrylowymi,

a tematem moich prac często są kwiaty, „ fragmenty ogrodów ”, co wiąże się z romantyczną stroną mojej kobiecej natury. 

Bardziej "dzika" ja ujawniam się w abstrakcyjnych przedstawieniach malarskich.  

 

Moje obrazy to florystyczne skrawki zapisane na kawałku płótna, to historie, które każdy może, a nawet powinien interpretować na swój sposób.

Improwizacja, poezja, czasami  przedstawienie przyprawione szczyptą zaskoczenia.  To można odnaleźć w moim malarstwie. Łączenie barw, tekstur, kształtów.

Płótno spotyka się z kolorem na zasadzie niespodzianki. 

Czasami podobrazie przyjmuje nieoczekiwanych gości-mocne krople wody i farb, które na zawsze już zostają połączeni. Tworzą nierozerwalną całość, która zaskakuje widza, cieszy obecnością ściany wytwornych wnętrz.

 

Abstrakcje w minimalistycznym kształcie to kolejna forma artystycznego przekazu tych wszystkich emocji, które drzemią w zaciszu mojej duszy.  

 

Współpracuję z galeriami sztuki, projektantami wnętrz...moje prace znajdują się w kolekcjach prywatnych i komercyjnych w kraju i zagranicą.  

Dziękuję wszystkim tym, którzy uczestniczą w mojej podróży wolności, w każdej nowej kreacji, niesamowitej przygodzie.

 

Zapraszam i Ciebie...